Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Yumuşak Saplı Poşet Çanta

12.12.2018
Höşgör Plastik, tüm perakende ambalajlama ihtiyaçlarınız için toptan yumuşak saplı poşet çantalar sunar.  Toptan yumuşak saplı poşet bir başka deyişle yumuşak saplı taşıma el poşet çanta güçlü ve ekonomik bir yüksek yoğunluklu malzemeden yapılır yüksek derecede su direnci sunar. Yüksek yoğunluklu malzeme ayrıca poşetin çantanın yırtılmamasına yardımcı olur.

Plastik yumuşak saplı poşet çantalar; takı mağaza poşeti, giyim mağaza po. Bu plastik yumuşak saplı poşetler çantalar perakende mağazalar, giyim mağazaları ve hatta restoranların teslimatı için mükemmeldir. Yumuşak saplı poşet çantalarınızın çoğu, firmanıza ait logolar ile basıldığında göz alıcı bir reklam haline gelir.

Hediye veya ürün sunmak için zarif bir yol, plastik yumuşak saplı poşet çantalar mükemmel bir seçimdir:

 • Takı mağazaları
 • Giyim mağazaları
 • Hediye çantaları
 • Alışveriş mağazaları
 • Kasaplar
 • Eczaneler
 • Ve çok daha fazlası!

Birçok farklı boyut ve renklerde  yumuşak saplı el çantaları var. Yumuşak saplı çantalarımızla ilgili sorularınız varsa, ihtiyacınız olan cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin .

 

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

EBAT / DİMENSİONSPAKET PACKAGE (ADET / CUSTOM)KOLİ İÇİ / CARTON (ADET / COSTUM)
26X3850 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
33X4550 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
40X5050 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
50X60
60X70
Yumuşak Saplı Poşet Çantaların Özellikleri

 • Kolay taşıma için
 • Mukavemet ve su direnci için yüksek yoğunluklu polietilenden yapılmıştır
 • Ekstra geniş köşebentler, çantanın kendi başına durmasını ve dökülme olasılığını azaltmasını sağlar.
 • Çantadan eşya yüklemek ve boşaltmak kolaydır
 • Birçok farklı boyut ve renk mevcuttur

 

Yumuşak saplı poşet fiyatları,yumuşak saplı poşet makinası,yumuşak saplı çanta,saplı çanta modelleri,saplı çanta yapımı,yumuşak saplı poşet üretimi,yumuşak saplı poşet imalatı,giyim mağaza poşetleri,mağaza poşet modelleri,mağaza poşeti fiyat,26×38 yumuşak saplı çanta,33×45 yumuşak saplı çanta,40×50 yumuşak saplı çanta,50×60 yumuşak saplı çanta,60×70 yumuşak saplı çanta,mağaza poşetleri,mağaza poşet baskı,mağaza poşet tasarımları,mağaza poşeti tasarla,mağaza poşet ölçüleri,mağaza poşeti İzmir,mağaza poşet üretimi,mağaza poşet imalatı,mağaza poşeti bursa,mağaza poşeti İstanbul,mağaza poşet modelleri, yumuşak saplı poşet çanta, yumuşak saplı el poşet, yumuşak saplı el çanta

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...