Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Hamburger Poşeti

17.12.2018Hamburger Poşeti, Tost Poşeti, Sandviç Poşeti, Döner Poşeti

Baskılı 14×14 en ucuz hamburger poşeti, tost poşeti, sandviç poşeti, döner dükkanları için üretilmiş ürünümüzdür. Ekmek kırıntısının dökülmesini önleyecek şekilde, ekmeğin kurumasına izin vermeyecek şekilde hijyenik bir yöntemle saklamanıza izin veren hamburger poşeti size pratik bir kullanım sunacak. Hamburger poşetleri HDPE hammaddeden üretilmiştir. Paket içinde 6 koli vardır koli içerisinde 2000 adet toplam 12.000 adet hamburger poşeti vardır.

Üretmekte olduğumuz standart ebatlar

EBAT / DİMENSİONSPAKET / PACKAGE (ADET / CUSTOM)KOLİ İÇİ / CARTON
13X132000 ADET / CUSTOM12000 ADET / CUSTOM

Hamburger poşeti ambalaj,hamburger poşeti fiyatları,hamburger poşeti,hamburger poşeti plastik,baskılı hamburger poşeti,hamburger ekmeği poşeti,hamburger tost poşeti,sandviç poşeti,yağlı hamburger kağıdı,döner poşeti,fast food ambalaj malzemeleri,13×13 cm ebat hamburger poşeti,12000 adet hamburger poşet,döner poşeti,baskılı hamburger poşeti,baskılı tost poşet,baskılı sandviç poşeti,baskılı döner poşeti

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...