Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Balonlu Naylon

13.02.2019Balonlu Naylon Ambalaj
Balonlu naylonlar; ambalaj yapılacak ürünün paletleme, nakliye ve depolama işlemlerinde dış etkenlerden zarar görmesini önlemek ve onlara karşı korumak için kullanılır. 100 cm,120 cm,140 cm,160 cm balonlu naylon poşetlerimiz mevcuttur.

Balonlu naylon ambalajın kullanıldığı alanlar;
cam eşya, mobilya malzemeleri, elektronik-elektrik aletleri, alüminyum sanayi (profil, radyatör, jant), mutfak eşyaları, mermer, sanat, seramik eşyaları, çatı izalasyonu, gıda plastik malzemeler, ilaç ve laboratuvar malzemeleri, makina ve yedek parça.

EBAT/DIMENSIONSPAKET/PACKAGE (KG)KOLİ İÇİ/CARTON (ADET/CUSTOM)
100 cmBobin/BobbinBobin/Bobbin KG
120 cmBobin/BobbinBobin/Bobbin KG
140 cmBobin/BobbinBobin/Bobbin KG
160 cmBobin/BobbinBobin/Bobbin KG

Balonlu naylon,balonlu naylon bursa,balonlu naylon üreticileri bursa,balonlu naylon poşet,balonlu naylon ambalaj,balonlu naylon İngilizce bubble wrap,balonlu naylon top,balonlu naylon 50 metre,balonlu naylon bursa,balonlu naylon İzmir,balonlu naylon İstanbul,balonlu naylon Ankara,balonlu naylon poşet,balonlu naylon ambalaj,balonlu ambalaj naylonu,balonlu ambalaj malzemesi

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...