Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Palet Streç Film

14.12.2018Palet Streç Film

Palet streç film 17 mikron ve palet streç film 23 mikron , çeşitli materyallerin ve toplu ve gergin bir şekilde ambalajlanmasını sağlayan gergin plastik ambalaj filmine verilen bir isimdir. Elastik yapısı ambalajlanan ürünlerin gergin bir şekilde toplanmasını sağlamaktadır. Streç film çeşitleri normal ve palet streç olarak ikiye ayrılır. Normal kullanım (genel kullanım) için olan ürün son derece kullanışlı ve hemen hemen her alanda kullanılmakta olup özellikle küçük işletme ve evlerde tercih edilmektedir. Palet streç ise paketlemenin hem zaman olarak hem de sağlamlık açısından önemli olduğu ve düzen konusunda büyük faydalarının olması sebebiyle büyük ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği üründür.

Palet streç film kullanım alanları; otomotiv sektöründe, mobilya sektöründe, cam eşya sektöründe, beyaz eşya sektöründe ve daha birçok iş alanında yaygındır. Streç filmin kullanılma amacı, ambalajlanan ürünlerin sabit kalmasını sağlamaktır. Kolilere yerleştirilen malzemeler, kalın ebatlardaki streç film ile sarılarak, nakliye esnasında hasar görmesi önlenir.

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

EBAT / DİMENSİONSPAKET / PACKAGE (KG)KOLİ İÇİ / CARTON (ADET / CUSTOM)
17X300BOBİN / BOBBİN6 ADET / CUSTOM
23X300BOBİN / BOBBİN6 ADET / CUSTOM
23X1500BOBİN / BOBBİN6 ADET / CUSTOM

Palet streç film,streç film kullanım alanları,streç film makinesi,streç film fiyat,streç film bursa,streç film İstanbul,streç film İzmir,streç film Ankara,streç film üreticileri,streç film nedir,streç film fiyatları, palet streç film 30×300,17×300 streç film,23×300 streç film,23×1500 streç film,strech film,palet streç film,palet streç film 17 mikron,palet streç film 23 mikron,palet streçleme,streç film kullanım alanları

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...