Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

2000 Adetli Şeffaf Hışır Atlet Poşet (15 Mikron ve Altı)

25.07.2019 

15 mikron ve altı kalınlıkta hafif hizmet poşeti olarak; bakkaliye poşeti, fırın poşeti, pastane poşeti, manav poşeti, market poşeti olarak da adlandırılan şeffaf hışır atlet poşetler mini boy atlet poşet, küçük boy atlet poşet, orta boy atlet poşet olarak paket içerisinde 250 adet ve koli içerisinde 8 paket olmak üzere 2000 adetli olarak hizmetinize sunulmuştur.

 

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

 EBAT/DIMENSIONSKALINLIK (ÇİFT KAT)/THICKNESS DOUBLEPAKET (ADET/CUSTOM) PACKAGEKOLİ İÇİ /CARTON (ADET/CUSTOM)
Mini Boy/Tiny Sized21+(7+7)x3515 Mikron/15 Micron250 Adet/Custom2000 Adet/Custom
Küçük Boy/Small Size23+(7+7)x4515 Mikron/15 Micron250 Adet/Custom2000 Adet/Custom
Orta Boy/Medium Size25+(8+8)x4615 Mikron/15 Micron250 Adet/Custom2000 Adet/Custom

Renkli şeffaf atlet poşetleri eğer firmanıza özel logolu istiyorsanız sizi baskılı poşet kategorisine yönlendirmek isterim.

Günümüzde, çoğu plastik şeffaf atlet poşet polietilenden (düşük yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu) olarak üretilmiştir. Plastik şeffaf hışır atlet poşetler, yağmurda olduğu gibi ıslak olduğunda kağıt poşetlerden daha iyi tutunur. Plastik şeffaf atlet poşetler yaygın olarak çöp poşeti olarak yeniden kullanılır veya diğer plastik kaplarla birlikte geri dönüştürülebilir.

Ürün Özellikleri

  • Malzeme            Düşük Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu / Polietilen
  • Renkler              Beyaz, Şeffaf, Mavi, Sarı, Kırmızı, Lacivert, Yeşil
  • Paketleme         Kutu veya ambalaj
  • Kullanım           Alışveriş poşeti, Pazar poşet, Manav poşeti, Fırın poşeti gibi gıda içeren, firmalar için uygundur.

Şeffaf hışır atlet poşet,şeffaf alışveriş poşeti,şeffaf bakkal poşeti,şeffaf pazar manav poşeti,şeffaf fırın poşeti,Şeffaf poşet,şeffaf poşet ambalaj,şeffaf poşet çanta,şeffaf poşet düz,şeffaf poşet fiyatları,büyük şeffaf poşet,şeffaf poşet nerede satılır,şeffaf atlet poşet nedir,şeffaf şeker poşeti,körüklü şeffaf atlet poşet,atlet poşet,mini boy şeffaf atlet poşet,küçük boy şeffaf atlet poşet,orta boy şeffaf atlet poşet,büyük boy şeffaf atlet poşet,battal boy şeffaf atlet poşet,jumbo boy şeffaf atlet poşet,hantal boy şeffaf atlet poşet,market poşeti,ucuz poşet, hışır poşet fiyatları, poşet fabrikası, poşet ambalaj, poşet üretimi, poşet satın al,15 mikron nasıl olur, 15 mikron poşet görselleri,15 mikron poşet eczane,15 mikron poşet hangileri,15 mikron poşet fiyatları,15 mikron poşet ölçüleri,15 mikron poşet hangisi

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...