Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Takviyeli Poşet Çanta

11.12.2018 

Güçlendirilmiş güçlü bir sapa sahip yüksek kaliteli görünümde olan düşük yoğunluklu takviyeli poşet çantalar (AYPE), kalıp kesim tutamağı etrafında ekstra bir takviye sunar. Firma logonuzun net görülebilmesini sağlar. Takviyeli poşet çantalar, takı mağaza poşeti, giyim mağaza poşeti, hediyelik mağaza poşeti, alışveriş mağaza poşeti, kırtasiye poşeti ve diğer küçük eşyalar için kullanılır. Takviyeli poşetlerimiz; 26×38 takviyeli poşet, 33×45 takviyeli poşet, 40×50 takviyeli poşet, 50×60 takviyeli poşet, 60×70 takviyeli poşet olarak hizmetinize sunulmaktadır.

Hangi iş içinde olursanız olun, el geçmeli plastik takviyeli poşet çantalar, markanızı tanıtmak için en iyi fikirdir. Ayrıca, müşterilerinize ürünlerinizi taşımak için dayanıklı bir çanta sunmuş oluyorsunuz.

  • Takı mağazaları
  • Giyim mağazaları
  • Hediye çantaları
  • Alışveriş mağazaları
  • Kasaplar
  • Eczaneler

Birçok farklı boyut ve renklerde  takviyeli poşet çanta modeli mevcuttur. Takviyeli poşet çantalarımız ile ilgili sorularınız varsa, ihtiyacınız olan cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin .

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

EBAT / DİMENSİONSPAKET PACKAGE (ADET / COSTUM)KOLİ İÇİ CARTON (ADET / CUSTOM)
26X3850 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
33X4550 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
40X5050 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
Takviyeli Çantaların Özellikleri

  • Kolay taşıma için
  • Markanızı herkes görsün!
  • İstediğiniz renklerde ve ebatlarda size ait logonuz ile yapalım.
  • Birçok farklı boyut ve renk mevcuttur

Takviyeli poşet,takviyeli poşet fiyatları,takviyeli poşet nedir,takviyeli poşet 60×70,takviyeli poşet İzmir,takviyeli poşet toptan,takviyeli poşet toptan satış,takviyeli poşet imalatçıları,takviyeli poşet imalatı,takviyeli poşet kesim makinası,takviyeli poşet üretimi,takviyeli poşet imalatı,takviyeli poşet ölçüleri,60×70 takviyeli poşet,50×60 takviyeli poşet,40×50 takviyeli poşet,33×45 takviyeli poşet,26×38 takviyeli poşet,diagonal takviyeli poşet,baskılı takviyeli poşet,takviyeli poşet ölçüleri, giyim mağaza poşetleri,mağaza poşet modelleri,mağaza poşeti fiyat,el geçmeli poşet,mağaza poşetleri,mağaza poşet baskı,mağaza poşet tasarımları,mağaza poşeti tasarla,mağaza poşet ölçüleri,mağaza poşeti İzmir,mağaza poşet üretimi,mağaza poşet imalatı,mağaza poşeti bursa,mağaza poşeti İstanbul,mağaza poşet modelleri

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 20 yıllık tecrübesi ile plastik torbaların profesyonel üreticisi. İyi kalite ve rekabetçi fiyatla çeşitli plastik torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Whatsapp'dan Bize Yazın...