Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Adetli Şeffaf Hışır Atlet Poşet (15 Mikron ve Altı)

25.07.2019 

15 mikron ve altı hafif hizmet poşeti olarak; bakkaliye poşeti, fırın poşeti, pastane poşeti, manav poşeti, market poşeti olarak da adlandırılan şeffaf hışır atlet poşetler mini boy atlet poşet, küçük boy atlet poşet, orta boy atlet poşet olarak hizmetinize paket içerisinde adetli olarak sunulmuştur. Islak mendil mantığıyla çek kullan şeklinde paketlenen ürünümüz bu sayede çok kullanışlıdır. Mini boy 370 adet, küçük boy 300 adet, orta boy 200 adet, büyük boy 140 adet içermektedir. Koli içerisinde 25 paket mevcuttur.

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

 EBAT/DIMENSIONSKALINLIK (ÇİFT KAT)/THICKNESS (DOUBLE)PAKET (ADET/CUSTOM) PACKAGEKOLİ İÇİ/ CATON (ADET/CUSTOM)
Mini Boy/Tiny Size21+(7+7)x3515 Mikron/Micron370 Adet/Custom25 Adet/Custom
Küçük Boy/Small Size23+(7+7)x3915 Mikron/Micron300 Adet/Custom25 Adet/Custom
Orta Boy/Medium Size25+(8+8)x4615 Mikron/Micron200 Adet/Custom25 Adet/Custom
Büyük Boy/Large Size28+(8.5+8.5)x5615 Mikron/Micron140 Adet/Custom25 Adet/Custom

Şeffaf atlet poşetleri eğer firmanıza özel logolu istiyorsanız sizi baskılı poşet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Günümüzde, çoğu plastik şeffaf atlet poşet polietilenden (düşük yoğunluklu veya yüksek yoğunluklu) olarak üretilmiştir. Plastik şeffaf hışır atlet poşetler, yağmurda olduğu gibi ıslak olduğunda kağıt poşetlerden daha iyi tutunur. Plastik şeffaf atlet poşetler yaygın olarak çöp poşeti olarak yeniden kullanılır veya diğer plastik kaplarla birlikte geri dönüştürülebilir.

Ürün Özellikleri

  • Malzeme            Düşük Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu / Polietilen
  • Renkler              Beyaz, Şeffaf, Mavi, Sarı, Kırmızı, Lacivert, Yeşil
  • Paketleme         Kutu veya ambalaj
  • Kullanım           Alışveriş poşeti, Pazar poşet, Manav poşeti, Fırın poşeti gibi gıda içeren, firmalar için uygundur.

Şeffaf hışır atlet poşet,şeffaf alışveriş poşeti,şeffaf bakkal poşeti,şeffaf pazar manav poşeti,şeffaf fırın poşeti,Şeffaf poşet,şeffaf poşet ambalaj,şeffaf poşet çanta,şeffaf poşet düz,şeffaf poşet fiyatları,büyük şeffaf poşet,şeffaf poşet nerede satılır,şeffaf atlet poşet nedir,şeffaf şeker poşeti,körüklü şeffaf atlet poşet,atlet poşet,mini boy şeffaf atlet poşet,küçük boy şeffaf atlet poşet,orta boy şeffaf atlet poşet,büyük boy şeffaf atlet poşet,battal boy şeffaf atlet poşet,jumbo boy şeffaf atlet poşet,hantal boy şeffaf atlet poşet,market poşeti,ucuz poşet, hışır poşet fiyatları, poşet fabrikası, poşet ambalaj, poşet üretimi, poşet satın al,15 mikron nasıl olur, 15 mikron poşet görselleri,15 mikron poşet eczane,15 mikron poşet hangileri,15 mikron poşet fiyatları,15 mikron poşet ölçüleri,15 mikron poşet hangisi

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...