Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren
12.12.2018 

Baskılı Poşet, Baskılı Market Poşeti, Baskılı Fırın Poşeti, Baskılı Pastane Poşeti, Baskılı Eczane Poşeti, Baskılı Alışveriş Poşeti, Baskılı Poşet Fiyatları

Baskılı poşet imalatı yapıyoruz. Tüm baskılı poşet çeşitleri ve baskılı poşet fiyatları. Baskılı market poşeti, baskılı fırın poşeti, baskılı pastane poşeti, baskılı bakkal poşeti, baskılı eczane poşeti, baskılı alışveriş poşeti olarak kullanılır. Baskılı plastik poşet müşterinin bir ürünü nereden aldığını, nasıl bir malzeme ile taşındığını, ürün satın alınan firmanın kalitesini, Dünya’ya bakış açısını gösterir. Bu nedenle baskılı naylon poşet markanızı tanıtmak için kendi logonuzun olduğu baskılı poşet kullanmak markanızı üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Bir işletme sahibi olarak, bu yeni konseptin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Belki de bu baskılı poşetlerin size nasıl yardımcı olacağını merak ediyorsunuz, ama her gün caddelere bakarsanız her zaman baskılı poşet taşıyan insanlarla karşılaşacaksınız. Bu sayede baskılı logonuzla markanızı geniş bir kitleye ulaştırmış olacaksınız.

Baskılı poşetler aynı zamanda baskılı atlet poşet de denilmektedir. İki adet taşıyıcı kulptan oluşmaktadır. Sağ ve sol körükleriyle aslında körüklü poşet haline gelmektedir. Bu sayede ürün taşıma hacmi artmaktadır.

Ürün Özellikleri

  • Malzeme            Düşük Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu / Polietilen
  • Renkler              Beyaz, Şeffaf, Mavi, Sarı, Kırmızı, Lacivert, Yeşil
  • Paketleme         Kutu veya ambalaj
  • Kullanım           Alışveriş için, Pazar, Manav, Fırın gibi gıda içeren, firmalar için uygundur.

baskılı hışır atlet poşet, Baskılı poşet imalatı,baskılı poşet,baskılı poşet bursa,baskılı poşet fiyatı,baskılı poşet çeşitleri,baskılı poşet İstanbul,baskılı poşet Ankara,baskılı poşet fiyatları İzmir,baskılı poşet modelleri,baskılı poşet İzmir,poşet fiyatları, 10 kg baskılı poşet,baskılı market poşeti,baskılı market çantası,baskılı market poşet fiyatları,baskılı market poşeti İzmir,baskılı market poşeti Ankara,baskılı Pazar çantası,baskısız market poşeti,market poşeti üretimi,market poşeti,baskılı atlet poşet,baskılı atlet alışveriş poşeti,körüklü poşet,körüklü poşet imalatı,körüklü poşet nedir,15 mikron şeffaf poşet

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...