Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

El Geçme Poşet

20.12.2018El Geçme Poşet, Hediyelik Poşet, Eczane Poşeti, Parfümeri Poşeti

El geçme blok poşetler günümüzde el geçme mağaza poşeti, bijuteri poşeti, 15 mikron eczane poşeti, hediyelik poşet, eşya poşeti, takı poşeti, parfümeri poşeti gibi hafif eşyaların taşımasında alışverişlerde çok sık kullanılmaktadır. İnce ve küçük olmaları sebebiyle hafif olduklarından ekonomiktir. Ayrıca blok perforeli poşet oldukları için işyerinizde istediğiniz yere asabilir ve yırtmalı olarak pratik şekilde kullanabilirsiniz. Firmanıza özel siparişleriniz için lütfen telefon numaramızı arayabilir veya yazabilirsiniz. 15×25 mini el geçmeli poşet, 20×30 orta el geçmeli poşet, 22×36 büyük el geçmeli poşet çeşitlerimiz mevcuttur.

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar

EBAT / DİMENSİONSPAKET / PACKAGE (ADET / CUSTOM)KOLİ İÇİ / CARTON (ADET / COSTUM)
15X22100 ADET / COSTUM5000 ADET / CUSTOM
20X3050 ADET / COSTUM5000 ADET / COSTUM
22X3650 ADET / COSTUM3000 ADET / COSTUM
25X3550 ADET / COSTUM3000 ADET / COSTUM
25X4550 ADET / COSTUM2000 ADET / COSTUM

el geçme poşet, el geçme poşet fiyatları, el geçme poşet ölçüleri,el geçme poşet İstanbul,el geçme poşet Bursa,el geçme poşet Ankara,el geçme poşet İzmir,takviyeli el geçme poşet,mini el geçme poşet,el geçme mağaza poşetleri,hediyelik el geçme poşet,baskılı el geçme poşet,hediyelik poşet,hediyelik poşet yapımı,hediyelik poşet çanta,hediyelik poşet ambalaj,eczane poşeti,eczane poşet fiyatı,eczane poşeti Bursa,eczane poşeti İstanbul,eczane poşeti Ankara,mini boy eczane poşeti,orta boy eczane poşeti,baskılı eczane poşeti

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.

 

Whatsapp'dan Bize Yazın...