Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Plast Kağıt

13.02.2019Plast Kağıt, Şarküteri Kağıdı

Plast kağıt HDPE hammaddeden üretilmektedir. Et ve süt ürünlerinin (örnek: peynir kağıdı, kasap kağıdı) ambalajlanma ve paketlenme işlemlerinde kullanılmaktadır. İsteğe göre standart ebatlar dışında üretim yapılmaktadır.

EBAT/DIMENSIONSPAKET/PACKAGE (KG)KOLİ İÇİ/CATON (KG)
35x505 KG25 KG
35x50Basklı Dökme/Printing In Bulk25 KG
35x50Perforeli Plast Kağıt20 KG
35X50Dökme(Sheet) Plast Kağıt25 KG

plast kağıt fiyatları,paperplast,plast kağıt,yağlı kağıt,yağlı kağıt nedir,yağlı kağıt fiyatları,yağlı kağıt bası,kasap kağıdı,kasap kağıdı izmir,kasap kağıdı üreticileri,kasap kağıdı üretim,kasap kağıdı ankara,kasap kağıdı bursa,kasap kağıdı istanbul,kasap kağıdı modelleri,peynir kağıdı,peynir sarma kağıdı,peynir saklama kağıdı,peynir ambalaj kağıdı,şarküteri kağıdı,et kağıdı,et sarma kağıdı

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 30 yıllık tecrübesi ile plastik poşet ve torbaların profesyonel üreticisiyiz. İyi kalite ve rekabetçi fiyatlarla çeşitli ebatlarda plastik poşetler ve torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
Whatsapp'dan Bize Yazın...