Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren
12.12.2018

printed t-shirt bags, baskılı poşet

Her türlü büyük alışveriş mağazasında, market tezgahlarında kullanılan pek çok çanta çeşidi vardır. Bir işletme sahibi olarak, bu yeni konseptin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Belki de bu çantaların size nasıl yardımcı olacağını merak ediyorsunuz, ama her gün caddelere bakarsanız her zaman baskılı poşet taşıyan insanlarla karşılaşacaksınız.

Bu nedenle markanızı tanıtmak için kendi logonuzun olduğu baskılı poşet kullanmak markanızı üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Müşterileriniz, sizin için hiç bir ücret ödemeden reklamınızı yaparlar, aynı zamanda iyi kaliteli poşet, tekrar yeniden kullanılabiliyor. Yüksek kaliteli çantalar ve harika tasarım poşetler sunduğumuzdan, insanlar bu çantaları daha fazla kullanacak ve bu şekilde markanız her zaman görünür kalacaktır.

Doğru tipte baskılı poşet bulmanızı kolaylaştırmak için ürün yelpazemizi 3 bölüme ayırdık; baskılı poşet , yumuşak saplı çanta ve takviyeli çanta .

Ürün Özellikleri

  • Malzeme            Düşük Yoğunluklu ve Yüksek Yoğunluklu / Polietilen
  • Renkler              Beyaz, Şeffaf, Mavi, Sarı, Kırmızı, Lacivert, Yeşil
  • Paketleme         Kutu veya ambalaj
  • Kullanım           Alışveriş için, Pazar, Manav, Fırın gibi gıda içeren, firmalar için uygundur.

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 20 yıllık tecrübesi ile plastik torbaların profesyonel üreticisi. İyi kalite ve rekabetçi fiyatla çeşitli plastik torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
WhatsApp Whatsapp' dan bize yazın.