Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Takviyeli Çanta

11.12.2018

printed patch handle bags

Güçlendirilmiş güçlü bir sapa sahip yüksek kaliteli bir görünüm olan bu düşük yoğunluklu çantalar, kalıp kesim tutamağı etrafında ekstra bir takviye sunar. Çanta görümlü, ayrıca poşetteki firma logonuzun net görülebilmesini sağlar. Takı, giyim ve küçük hediyelik eşyalar için çok tercih edilen bir baskılı çanta türüdür.

Takviyeli çantalar, yumuşak saplı çantalardan daha güçlüdür. Bu çantalar, ticari fuarlar, kitap ve müzik mağazaları, giyim butikleri veya daha fazla, firmanın tercih ettiği bir çanta modelidir.

İhtiyacınız olan her yerde! Size ait logonuz ile hizmet sunar. Dayanıklı fakat düşük yoğunluklu polietilenden yapılmıştır.

Hangi iş içinde olursanız olun, plastik çantalar, markanızı tanıtmak için en iyi fikirdir. Ayrıca, müşterilerinize ürünlerinizi taşımak için dayanıklı bir çanta sunmuş oluyorsunuz.

  • Takı mağazaları
  • Giyim mağazaları
  • Hediye çantaları
  • Alışveriş mağazaları
  • Kasaplar
  • Eczaneler

Birçok farklı boyut ve renklerde  takviyeli çanta modeli mevcuttur. Takviyeli çantalarımız ile ilgili sorularınız varsa, ihtiyacınız olan cevaplar için lütfen bizimle iletişime geçin .

Üretmekte Olduğumuz Standart Ebatlar / We Produce Standart Sizes

EBAT / DİMENSİONSPAKET PACKAGE (ADET / COSTUM)KOLİ İÇİ CARTON (ADET / CUSTOM)
26X3850 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
33X4550 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
40X5050 ADET / CUSTOM1000 ADET / CUSTOM
Takviyeli Çantaların Özellikleri

  • Kolay taşıma için
  • Markanızı herkes görsün!
  • İstediğiniz renklerde ve ebatlarda size ait logonuz ile yapalım.
  • Birçok farklı boyut ve renk mevcuttur

Merak Edilenler
Bir plastik torba üreticisi misiniz?
Evet, 20 yıllık tecrübesi ile plastik torbaların profesyonel üreticisi. İyi kalite ve rekabetçi fiyatla çeşitli plastik torbalar üretmekteyiz.
Kendi logomu yaptırmak istiyorum. Bu mümkün mü ?
Evet kendi firmanıza ait logoyu baskılı poşet haline getirebiliriz.
Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Baskılı ve baskısız poşetlerimizin kalitelerini kontrol etmek için örnek numunelerinden alıcı kargo ödemeli olarak alabilirsiniz.
Teslimat Süresi Nedir?
Stoklarımızda olan ürünlerden aynı gün içinde kargoya teslim edilir. Özel siparişleriniz için bizden bilgi alabilirsiniz.
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
WhatsApp Whatsapp' dan bize yazın.