Size Bir Telefon Kadar Yakınız
+90 0224 618 04 24
Dil Seçin
tren

Shrink Film

12.12.2018

Shrink Ambalaj Film

Shrink film sektörde; şhrink, şiring, şirink, şiling, şling şeklinde de tanımlanabilmektedir. İngilizce kökenli “shrink” sözcüğü, çekmek, küçülmek anlamına gelmektedir. Paketleme amaçlı kullanılan shrink film, ısı yardımı ile çeker ve sardığı, kapladığı ürünün formunu alır. LDPE Shrink Film, ambalajlamak için kullanılan yüksek kaliteli LDPE hammaddeden yapılır. Ürünün düşük sıcaklığını ve daha az tutulma süresini sağlayan ısıya dayanıklıdır. Film, ürünü ısı ve düşük güç tüketimi nedeniyle hasara karşı korur.

Shrink film özellikleri; tiplere göre değişiklik gösterse de dış ortam koşulları ve neme karşı iyi direnç, esneklik, zayıf mekaniksel kuvvet ve üstün kimyasal direnç, genel özellikleri olarak sayılabilir.

Shrink film kullanım alanları; kaplar, plastik kutular, mutfak eşyaları, kaplamalar, boru ve tüp, oyuncak, kablolarda yalıtkan tabakalar, paketleme ve ambalaj filmi gibi çok yaygın bir kullanım alanı vardır.

Firmaların isteğine göre standart ebatlar dışında shrink film üretim üretilebilmektedir.

 shrink film,şhrink film,şiring film,şiling film,şling film,shrink film özellikleri,şhrink film özellikleri,şiring film özellikleri,şiling film özellikleri,şling film özellikleri,shrink film kullanım alanları,şhrink film kullanım alanları,şiring film kullanım alanları,şiling film kullanım alanları,şling film kullanım alanları

Whatsapp'dan Bize Yazın...